MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 6673277
*
nr 667 3277
Pall
Keramik, . , höjd: 40
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 november 2010
kl 22:56:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 15:47:05
1
250 kr
11/11 10:07:30
2
250 kr
14/11 15:35:03
3
300 kr
15/11 20:51:34
4
Vinnande bud
15/11 21:49:18
4
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar keramik pall stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:01
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59
-
5103 Industripall
Snurrbar, metall / träsits
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:20
-
5184 Pallar
Ett par, 1960-tal, teak, (olika tyg). Längd: 61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:07
*
Pall
nr 667 3277
Pall
Keramik, . , höjd: 40
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 november 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 15:47:05 | 1 | 250 kr |
11/11 10:07:30 | 2 | 250 kr |
14/11 15:35:03 | 3 | 300 kr |
15/11 20:51:34 | 4 | Vinnande bud |
15/11 21:49:18 | 4 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar keramik pall stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14 -
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:01 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59
-
5103 Industripall
Snurrbar, metall / träsits
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:20 -
5184 Pallar
Ett par, 1960-tal, teak, (olika tyg). Längd: 61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:07